Yabancı Dil Bilmek İnsanı Bilmektir

Yabancı Dil Bilmek İnsanı Bilmektir

 Gerek mesleki ya da gerekse akademik olarak yabancı dil bilmek her zaman avantajlı ve istenilen yolda güvenilir adımlarla yürümenin en önemli şartlarından biri olarak kabul edilmektedir. Tüm bunların yanı sıra insana sağladığı entelektüel gelişim imkanlarını da gözden kaçırmamakta fayda var. Başka başka ülkelerin kültürlerini tanımak, dünyayı daha iyi tanımak, insanları daha iyi anlamak ve bakış açısı geliştirmek için yabancı dil öğrenmek globalleşen dünyaya uyum sağlamak için en iyi yollardan biridir.

 Yabancı Dil Bilmek İnsanı Bilmek Demektir

 Yabancı dil bilmek, dil bilen insanların gelişmeye açık olduğu anlamına gelmekle birlikte, başka yeteneklere de sahip olduklarının işaretlerini verir. Yabacı dil bilmek tüm bunların yanı sıra kazandırdığı bakış açısı ile insanlara daha hoşgörülü bakmaya da yardımcı olur. Birden çok yabancı dil konuşan insanların diğer insanlara nazaran açık görüşlü ve değişimlere kolay uyum sağlayabilmesi de bilinmektedir.

 Türk Amerikan Derneği Şişli İngilizce kursları öğrencilerine pek çok ülkede sağladığı yurtdışı üniversite eğitim imkanlarıyla ve yaz okullarıyla rakipleri arasında fark ve ayrıcalık kazanmaları için çalışıyor. Uzman ve tecrübeli kadrosu ve öğrencilerine hazırladıkları özel programlarla hızlı ve kolay yoldan yabancı dil yeteneği kazandırmaya devam ediyor.

 Kurs Yönetiminde En İyiyi Seçmek

 Yabancı dil bilmenin diğer ülke dillerini öğrenmede kolaylık sağladığı herkes tarafından bilinmekte. İleri eğitim teknikleriyle öğrencilerin seviyelerine ve yeteneklerine göre eğitimi amaçlayan Şişli İngilizce kursu olarak Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça gibi diğer dünya dillerini de öğretiyor.

 Akademik yabancı dil eğitiminin sağladığı faydaları ve çizeceği başarı haritasını en iyi şekilde bilen Şişli  İngilizce kursu uzman eğitim kadrosu yürüyeceğiniz yolda size en iyi rehberlik danışmanlığını da vermekte. İlköğretim seviyesinden, akademik hayata, mesleki yabancı dil eğitiminden, kurumsal dil eğitimine kadar her adımda sizlerle birlikte dünyayı dolaşmaya hazır.

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ